• Drużynowe Zawody LA - Czwórbój LA klas 5-6 i Trójbój LA klas 3-4.

• Dnia 09 maja 2024 roku uczniowie naszej szkoły wystartowali w Drużynowych Zawodach LA - Czwórbój LA klas 5-6 i Trójbój LA klas 3-4. Zawody odbyły się przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nowogardzie, na Orliku . Nasze dziewczynki wystartowały w dwóch kategoriach startowych: Trójbój LA klas 3-4 Igrzyska Dzieci- oraz Czwórbój LA klas 5-6 Igrzyska Dzieci. Nasze uczennice zajęły II miejsce - ID Dziewczęta / klasy 3-4 / oraz III miejsce - ID Dziewczęta / klasy 5-6 / W/w zawodach wzięły udział: ID Dziewczęta / klasy 3-4 : Zuzanna Kosakiewicz, Hanna Królik, Liliana Tomczyk oraz Oliwia Pawlicka ID Dziewczęta / klasy 5-6: Lena Dobruchowska, Kaja Bortnik, Martyna Królik, Elżbieta Lewandowska oraz Amelia Gabrysiak.

• Warsztaty profilaktyczne w klasach 0-8.

• W dniu 6 maja odbyły się warsztaty profilaktyczne w klasach 0-8. Spotkanie dotyczyło przemocy rówieśniczej, fizycznej oraz cyberprzemocy. Zajęcia zostały przeprowadzone przez przedstawicieli Komisariatu Policji w Nowogardzie panią Paulinę Stawirej i starszego sierżanta Annę Margas.